KÜNYE HAKKIMIZDA REKLAM
Muhtar Fatih Avcı’dan teşekkür | Yomra Haberleri Haberleri

Muhtar Fatih Avcı’dan teşekkür

Muhtar Fatih Avcı’dan teşekkür

Kaşüstü Mahallesi yeni Muhtarı Fatih Avcı teşekkür mesajı yayımladı.

Whatsapp haber ihbar

Kaşüstü Mahallesi yeni Muhtarı Fatih Avcı teşekkür mesajı yayımladı.  Avcı, “Mahalleme hizmet edemediğim gün bu koltuğu asla ama asla meşgul etmeyeceğim. Yağmurunda, çamurunda, kötü günde ve iyi günde her zaman vatandaşlarımızın hakkını savunmak için mücadele edeceğim” dedi.

Muhtar Avcı yaptığı açıklamada şunları söyledi;

MUHTARLIK HİZMET KERVANIDIR

Kaşüstü Mahallesi’nde İkamet  Eden Çok Değerli Hemşehrilerim;  Sözlerime başlamadan önce çok heyecanlı ve çok mutlu olduğumu bilmenizi isterim.  Kaybedeni olmayan bir seçimde muhtar adayı olan; Süleyman Çalışkan, Aytaç Çam, Abdullah Uzun abime, Fatih Uygur ve Ahmet Alkan kardeşime şükranlarımı sunuyorum. Rekabeti ön planda tutan fakat kıranı dökeni olmayan güzel bir yarışın içinde olduk, benim hakkım var ise tüm muhtar adayı arkadaşlarıma helal olsun.  Muhtarlık bir hizmet kervanıdır; daha önce de dediğim gibi ben bu topraklarda doğdum, büyüdüm ve Allah nasip ederse de canımı vereceğim.

VAR GÜCÜMLE ÇALIŞACAĞIM

Amacım; bana oy vermiş ya da vermemiş hiç bir ayrım gözetmeksizin mahallemizde ikamet eden tüm vatandaşlarımızın mahallemizde yaşadığı sorunları çözmek için var gücümle çalışmaktır.  31 Mart akşamı çok sayıda arkadaşımla buluştuk tebriklerini ilettiler, sosyal medyadan yazan arkadaşlarım oldu, telefonla arayan çok kıymetli dostlarım oldu herkese tek tek dönüş yapmaya çalıştım ama buradan da tekrar yazmak istiyorum. Herkese çok ama çok teşekkür ediyorum. İyi ki varsınız. Bir hayalim vardı ve o hayalimin gerçekleşmesinde bana destek oldunuz. Allah’ım başta bu süreç için ihmal ettiğim ailemden, eşimden, çocuklarımdan, herkesten ama herkesten binlerce kez razı olsun. 

HİZMET EDEMEDEĞİM GÜN…

Tekrar ifade etmek istiyorum; mahalleme hizmet edemediğim gün bu koltuğu asla ama asla meşgul etmeyeceğim. Yağmurunda, çamurunda, kötü günde ve iyi günde her zaman vatandaşlarımızın hakkını savunmak için mücadele edeceğim. Bizler yerel seçimin en uç noktaları olarak muhtarlık hizmetini yerine getirebilmek için seçildik fakat bizim destek alacağımız üst kademelerimiz olan; ilçe belediyemizin ve büyükşehir belediyemizin de seçimi gerçekleştirildi. 

BİRLİKTE ÇÖZECEĞİZ

Ben bu vesileyle; Yomra Belediye Başkanlığı için aday olan Abdülkadir Özdemir, İbrahim Sağıroğlu, Ahmet Salih Kalaycı, Ümit Dursun, Mehmet Üçüncü başkanlarıma teşekkür ediyorum. Yomra Belediye Başkanlı’ğı yarışında hizmetleriyle Yomra Halkı’nın gönlünde yer edinen ve halkımızın takdiri ile yeniden Yomra Belediye Başkanımız seçilen Mustafa Bıyık başkanımıza hem teşekkür ediyorum hem de görevinde üstün başarılar diliyorum. İnşallah yeni dönemde Kaşüstü Mahallesi Muhtarı olarak Belediye Başkanımızla ve Meclis Üyelerimizle çok güzel ilişkiler içinde olup Mahallemizin sorunlarını birlikte çözeceğiz. Aynı zamanda Büyükşehir Belediye Başkanımız olarak seçilen Ahmet Metin Genç Başkanımı’da tebrik ediyorum ve bir önceki dönem Kaşüstü Mahallesi Muhtarlığı görevini icra eden Gökhan Gençtürk Muhtarıma da teşekkür ediyorum. 

AZA KARDEŞLERİME MİNNETTARIM

Bir özel teşekkür de; muhtarlık sürecinin en başından seçildiğim ana kadar bana çok büyük katkı sağlayan fikirleriyle ve yönlendirmeleriyle süreci yöneten Erhan Eroğlu kardeşime. Bu mahalle için her zaman bir değerdin, olmaya da devam edeceksin kardeşim. 

Bu duygu ve düşüncelerle muhtar adaylığım süresince inşallah kimsenin kalbini kırmamışımdır. Eğer böyle bir durumun içinde olduysam kırdığım, üzdüğüm arkadaşlarımdan, abilerimden, ablalarımdan çok özür diliyorum. Benden yana herkese hakkım helaldir, sizler de helal edin lütfen.  Artık benim için az laf; çok iş zamanıdır. Muhtarlık seçimi süresince var gücüyle çalışan, bana ve ekibime inanan aza kardeşlerime minnettarım” dedi.        YORUMUNUZU PAYLAŞIN