KÜNYE HAKKIMIZDA REKLAM
MUHTARLIK BANA HİZMET SİZE ÇOK YAKIŞACAK | Yomra Haberleri Haberleri

MUHTARLIK BANA HİZMET SİZE ÇOK YAKIŞACAK

MUHTARLIK BANA HİZMET SİZE ÇOK YAKIŞACAK

Yerel seçimlerin yaklaşmasıyla en büyük heyecanı muhtar adayları yaşıyor.

Whatsapp haber ihbar

Yerel seçimlerin yaklaşmasıyla en büyük heyecanı muhtar adayları yaşıyor. Özdil’in renkli simalarından Sami Apaydın, sosyal medyadan yaptığı açıklama ile Muhtar Adaylığını resmen açıkladı. Sami Apaydın’ın yaptığı duyuruya kısa süre içerisinde yüzlerce yorum yağdı. İşte Apaydın’ın yaptığı açıklama;

“Kıymetli Özdilliler; Hayatım boyunca doğup büyüğüm mahallem için elimden geleni yapmaya çalıştım ve bu mahalledeki her bir vatandaşımızın ihtiyaçlarına kendi ihtiyacımmış gibi kulak verdim. Bugüne kadar hiçbir vatandaşımızı ayrıştırmadan, herkes için eşit hizmetler sunmaya özen gösterdim. Şimdi, Özdil mahallemizin daha aydınlık bir geleceği için daha fazla hizmet etmek istiyorum ve sizlere olan bağlılığımı sevgimi taçlandırmak istiyorum. 

Bu mahallede doğup büyüdüm ve her bir karışını çok seviyorum. İçimdeki sevgi ve bağlılık, Özdil'imizin daha iyi bir yer olması için bana ilham veriyor. Şimdi, yeni bir dönemde Özdil Mahallesi Muhtarı olarak görev almak için buradayım.

Sizlere söz veriyorum: Mahallemizin her bir sakinine, her bir mahalle sakinine aynı özenle ve samimiyetle hizmet edeceğim. Hiçbir ayrım yapmadan, hep birlikte daha yaşanabilir bir Özdil inşa etmek için çalışacağım.

Bu meşakkatli yolda sizlerin desteğine ihtiyacım var. Muhtar adaylığımı açıklıyorum ve bu yolda sizlerin yanımda olacağınıza inanınıyorum. Rabbimden, Özdil Mahallesi için hayırlı olanı nasip etmesini diliyorum. Muhtarlık bana, Hizmet size, çok yakışacak. Sizlerle birlikte, Özdil'imizi daha da yaşanılabilir hale getirmek için sabırsızlanıyorum. Birlikte başarabiliriz!

Sevgi ve saygılarımla…” dedi.        YORUMUNUZU PAYLAŞINTRABZON BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ’NİN ÇALIŞMALARINI NASIL BULUYORSUNUZ?

TRABZON BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ’NİN ÇALIŞMALARINI NASIL BULUYORSUNUZ?

YAZARLAR

Tümü