KÜNYE HAKKIMIZDA REKLAM
ORTAK AKILLA PROJELERİMİZİ HAYATA GEÇİRECEĞİZ | Yomra Haberleri Haberleri

ORTAK AKILLA PROJELERİMİZİ HAYATA GEÇİRECEĞİZ

ORTAK AKILLA PROJELERİMİZİ HAYATA GEÇİRECEĞİZ

AK Parti Yomra Belediye Başkan Adayı Abdulkadir Özdemir, seçim çalışmaları kapsamında mahalle ziyaretlerini sürdürüyor.

Whatsapp haber ihbar

AK Parti Yomra Belediye Başkan Adayı Abdulkadir Özdemir, seçim çalışmaları kapsamında mahalle ziyaretlerini sürdürüyor. 

VATANDAŞIMIZIN İLGİSİ BİZİ HEYECANLANDIRIYOR

Gittiği tüm mahallelerde yoğun ilgi gören Özdemir, Kaşüstü Mahallesi ve Pınarlı Mahallesi’nde vatandaşların büyük desteği ile karşılandı. Özdemir, vatandaşların ilgisinden heyecan duyduğunu belirterek, “Hemşehrilerimizin güler yüzü ve ilgisi bizleri heyecanlandırıyor.” ifadelerini kullandı.

6 MART’TA PROJELERİMİZİ AÇIKLAYACAĞIZ

Özdemir, “Vatandaşımızın desteği ve iktidarın gücüyle 6 Mart’ta açıklayacağımız projelerimizi hayata geçirmek için göreve talibiz.  Bu noktada halkımızla birlikte, ortak akılla bu projelerimizi hayata geçireceğiz. Ben Yomra’nın çocuğuyum ve bu ilçenin her yanında bir izim var. Bundan önce olduğu gibi bundan sonra da Yomra ve 25 mahallemizde en güzel hizmetleri hayata geçirmek için emek sarf edeceğiz.” dedi. 

İSTİŞARE İLE YÖNETECEĞİZ

Ortak aklın önemini vurgulayan Özdemir, “AK Parti’nin belediyecilik anlayışı tüm Türkiye’de olduğu gibi Yomra’da da fazlasıyla hissedildi. Bizim amacımız hizmet çıtasını bir adım daha yukarı taşımaktır. İlçemizde yaşayan tüm vatandaşlarımızı her kesimi ile kucaklayacağız ve istişare kültürü ile ilçemizi yöneteceğiz. Bunun için tüm Yomralıların oyuna talibim.” açıklamasında bulundu.        YORUMUNUZU PAYLAŞIN