KÜNYE HAKKIMIZDA REKLAM
Özdemir’e Vekil Desteği | Gündem Haberleri

Özdemir’e Vekil Desteği

Özdemir’e Vekil Desteği

AK Parti Trabzon Milletvekili Vehbi Koç, Cumhur İttifakı Yomra Belediye Başkan Adayı Abdulkadir Özdemir’in seçim çalışmasına destek verdi.

Whatsapp haber ihbar

Namıkkemal, Kaşüstü ve Sancak Mahallelerinde esnaf ve hane ziyaretleri yaparak projelerini anlatan Başkan Adayı Özdemir’e Milletvekili Vehbi Koç da eşlik etti. Özdemir’in projelerine kefil olduğunu belirten Vehbi Koç, “Başkanınız Abdulkadir Özdemir’in sizler için hazırladığı projelere biz de gerekli her türlü desteği vererek Yomra’yı gerçek AK Parti Belediyeceği ile tanıştıracağız. Bunun için sizlerden Abdulkadir Başkanıma destek istiyorum.” dedi.

Kent meydanı ve Kent Park projesini anlatan Özdemir, “Sancak Mahallemizde,  Yomra Hükümet Konağı’nın hemen yanında bulunan 19.000 m²’lik arsa üzerine Belediyemize ait olan alanda, alt katında yola cephe dükkanlar bulunan bir kapalı otopark ve üst katında İlçe Tören Alanı, Sosyal Tesisler ve Çocuk Parkı’nın da bulunacağı modern bir kent meydanı oluşturacağız.  Kent Meydanı’nın yanında, 34.000 m²’lik kamuya ait arsa Kent Parkı olarak inşa edilecektir. Dükkanlar, Türk Hamamı, Kapalı Otopark, Yaya Yürüyüş Yolları, Bisiklet Yolları, Piknik Alanları, Sosyal tesisler, Çocuk Parkı, Mescit, Şadırvan, Basketbol ve Voleybol Sahaları ile vatandaşımızın tüm ihtiyaçlarını burada giderece ayrıca turizm destinasyonuna büyük katkı sağlayacak bu projemize hemen başlayacağız. Bakanlarımız, Milletvekillerimiz, büyükşehir belediyemiz, AK Parti’nin gücü ve desteği ile birlikte projemizi hayata geçireceğiz. Bu konuda tüm halkımızın da desteğini bekliyorum” dedi.         YORUMUNUZU PAYLAŞIN