KÜNYE HAKKIMIZDA REKLAM
Özdemir ile birlikte hizmet için geliyoruz | Yomra Haberleri Haberleri

Özdemir ile birlikte hizmet için geliyoruz

Özdemir ile birlikte hizmet için geliyoruz

Bayındırlık, İmar, Ulaştırma ve Turizm Komisyonu Başkanı AK Parti Trabzon Milletvekili Adil Karaismailoğlu vatandaşlara verdiği sözleri yerine getirmek için Yomra’yı ziyaret etti.

Whatsapp haber ihbar

Bayındırlık, İmar, Ulaştırma ve Turizm Komisyonu Başkanı AK Parti Trabzon Milletvekili Adil Karaismailoğlu  vatandaşlara verdiği sözleri yerine getirmek için Yomra’yı ziyaret etti. 

AK Parti Yomra Belediye Başkan Adayı Abdulkadir Özdemir ile birlikte Kaşüstü Mahallesi’nde bir dizi ziyarette bulunan Karaismailoğlu, mevcut hastane yolundaki iyileştirme çalışmalarını yerinde inceledi. Karayolları ve Büyükşehir Belediyesi müdürlerinin de hazır bulunduğu çalışmaları takip ederek, hızlandırılması talimatını verdi. Başkan Adayı Özdemir’in projelerini beraber yapacaklarını belirten Karaismailoğlu,  “Yomralı hemşehrilerimize verdiğimiz sözleri yerine getiriyoruz. Bugün Yomramızda halkın taleplerinden biri olan hastane yolunun iyileştirilmesi çalışmalarının yerinde inceledik. Karayolları ve Büyükşehir belediyemizin ekipleri burada çalışmasını devam ettiriyor. Belediye Başkan Adayımız Abdulkadir Özdemir ve meclis üyeleri adaylarımızla birlikte alanda bulurduk. Bu yolu bir an önce bitirerek yeni hastane yolunun seçimden sonra Belediye Başkanımız Abdulkadir Özdemir’in öncülüğünde başlayacağız. Bunun yanında projeleri hazırlanmış olan Kaşüstü Mahallesi merkezinde bulunan kavşak projemiz de haftaya başlanacak. Yol yapımı, doğalgaz ve diğer konulardaki bütün projelerini AK Parti belediyeciliğinin gücü ile yapacağız. Hizmetlerin aksamaması ve sürdürebilirliği için başkan adayımıza siz Yomra halkından destek bekliyorum. Sandıkları patlatacak derecede oylarınızı Abdulkadir Başkana istiyorum. Biz projelerin ve Başkanımız Abdulkadir Özdemir’in her zaman yanındayız. Bu projeleri hep beraber yapacağız” dedi.

AK Parti Yomra Belediye Başkan Adayı Abdulkadir Özdemir ise, “İlçemizde bulunan Büyükşehir ağındaki yolların betonlaması, asfaltlanması ve yamalarının yapılması çalışmaları hızla devam ediyor. Armutluk Mevkii’nde  betonlama çalışmalarını bitirdik. Şanlı - Pınarlı bağlantı yolundaki betonlama çalışmaları ve Maden Mahallemizde Büyükşehir belediyemiz tarafından yol yapım çalışmalarımız da devam ediyor. Bugün hastane yolumuzun iyileştirilme çalışmalarını yerinde inceledik.  Karayolları ve Büyükşehir belediyemizin  müdürleri de ekibi de buradaydı. Çalışmaların bir önce bitirilmesi konusunda talimat veren Sayın Bakanımız Adil Karaismailoğlu’na, İl Başkanımız Sayın Sezgin Mumcu’ya desteklerinden ötürü teşekkür ediyorum. Sayın Bakanımızın dediği gibi seçimden hemen sonra hastanenin yeni yolu Ahmet Adanur Caddesi yapım çalışmaları başlayacak. Projelerimize destek veren ve her zaman yanımızda bulunma sözünü vererek yanımızda duran Sayın Adil Karaismailoğlu’na, Sayın Mustafa Şen’e, Sayın Yılmaz Büyükaydın’a, Sayın Vehbi Koç’a, Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Sayın Ahmet Metin Genç’e ve İl Başkanımız sayın Sezgin Mumcu Bey’e teşekkür ediyorum” dedi.

Yol çalışmasını inceledikten sonra Cevahir Taksi Durağını ziyaret eden AK Parti heyeti, burada taksici esnafının sorunlarını dinledi. Trabzon Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Ömer Hakan Usta’nın da hazır bulunduğu toplantıda şoför esnafı Milletvekili Adil Karaismailoğlu’na taleplerini iletti.         YORUMUNUZU PAYLAŞIN