KÜNYE HAKKIMIZDA REKLAM
Özel öğrencilerle bir araya geldi | Yomra Haberleri Haberleri

Özel öğrencilerle bir araya geldi

Özel öğrencilerle  bir araya geldi

AK Parti Yomra Belediye Başkan Adayı Abdulkadir Özdemir, 31 Mart Mahalli İdareler Seçimi için çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyor.

Whatsapp haber ihbar

AK Parti Yomra Belediye Başkan Adayı Abdulkadir Özdemir, 31 Mart Mahalli İdareler Seçimi için çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyor. Tüm ziyaretlerinde Yomra Belediyesi’ni ortak akılla yöneteceğini belirten Özdemir, Dün Özdil’de Özel Öğretim Öğrencileriyle buluştu. Renkli görüntülerin ortaya çıktığı buluşmada özel öğrenciler Başkan Adayı Özdemir ile birlikte horon oynadı. Programa Trabzon İl Kadın Kolları Başkanı ve Belediye Meclis Üyesi Adayı Ayfer Cihan da eşlik etti. Buradaki ziyaretin ardından Evlilik Fuarına katılan Başkan Adayı Özdemir Trabzon Su Ürünleri Araştırma Enstitüsü Merkezini de ziyaret etti. Akşam saatlerinde mahalle programı olarak Taşdelen Mahallesi Firincit Mevkii’nde mahalle halkıyla buluştu.

HEYECANLANDIRIYOR

AK Parti Yomra Belediye Başkan Adayı Abdulkadir Özdemir, Yaptığımız programlarda ve ziyaretlerde vatandaşlarımızın güler yüzü bizleri heyecanlandırıyor. Trabzon’da AK Parti döneminde çok önemli ve çok değerli işler yapıldı. İlçemizde de insanların yaşamını kolaylaştıracak yerinde yatırımlarımız hız kesmeyecek, bizim dönemimizde de devam edecektir.  Projelerimizi açıkladığımızda bu daha iyi anlaşılacaktır.” dedi.

ONLARI MUTLULUĞU HER ŞEYE DEĞER

Başkan Adayı Özdemir, Özdil’de özel öğrencilerle bir araya geldi. Onlarla horon oynayan ve özel olarak ilgilenen Özdemir, AK Parti iktidarı döneminde özel ve engelli bireylerin hayatlarını kolaylaştırmak adına bir çok çalışma yapıldığını ifade etti. Başkan Adayı Özdemir  “AK Parti iktidarda olduğu günden beri engelli vatandaşlarımıza yönelik yaptığı çalışmalar aşikardır. Bunun en iyi örneklerinden biri de ilçemizde bulunan özel eğitim kurumlarıdır ki hükümetimiz özel öğrencilerimize servis hizmetinden, evde bakım hizmetine kadar bir çok imkan sağlamıştır. Çocuklarımızla bugün burada buluştuk. Çok eğlendik. Onların mutluluğu bizleri ziyadesiyle memnun ediyor.” dedi.        YORUMUNUZU PAYLAŞIN