KÜNYE HAKKIMIZDA REKLAM
Saadet Partisi’nden gazetemize ziyaret | Yomra Haberleri Haberleri

Saadet Partisi’nden gazetemize ziyaret

Saadet Partisi’nden gazetemize ziyaret

Saadet Partisi Yomra İlçe Başkanı Selçuk Atasoy ve yönetim kurulu üyeleri gazetemizi yeni yerinde ziyaret etti.

Whatsapp haber ihbar

Saadet Partisi Yomra İlçe Başkanı Selçuk Atasoy ve yönetim kurulu üyeleri gazetemizi yeni yerinde ziyaret etti.

Saadet Partisi Yomra İlçe Başkanı Selçuk Atasoy beraberinde İlçe Sekreteri Kamil Eroğlu,  Seçim İşleri Başkanı Yener Aydoğdu, Tanıtım ve Halkla İlişkiler Başkanı Mehmet Bayrak ile gazetemizi ziyaret ederek Sorumlu Müdürümüz Tuncay Şükür’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. 

Ziyarette Başkan Atasoy 25 Kasım’da yapılacak olan ilçe kongresine davet ederek kongre süreci hakkında açıklamalar yaptı. Yerel seçim startını da verdiklerini belirten Atasoy, “Parti olarak 31 Martta yapılacak olan yerel seçim startını vermiş bulunmaktayız. Bu yönde çalışmalarımız devam ediyor. 25 Kasım’da ilçe kongremizi yapacağız. Kongreden sonra Belediye Başkanlığı ve meclis üyeliği adaylarımızı kamuoyuna açıklayacağız. Partimiz bu yönde çok titiz bir çalışma yapıyor. İlçemizdeki tek medya kurumu oluşunuzu takdirle karşılıyoruz. Uzun bir süredir yaptığınız tarafsız habercilikten dolayı sizi tebrik ediyor, yeni ofisinizin hayırlara vesile olmasını diliyorum” dedi.

Sorumlu Müdürümüz Tuncay Şükür ise, “Nazik ziyaretlerinden dolayı Başkanımız sayın Selçuk Atasoy’a teşekkür ediyorum.’dedi        YORUMUNUZU PAYLAŞINTRABZON BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ’NİN ÇALIŞMALARINI NASIL BULUYORSUNUZ?

TRABZON BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ’NİN ÇALIŞMALARINI NASIL BULUYORSUNUZ?

YAZARLAR

Tümü