KÜNYE HAKKIMIZDA REKLAM
Saadet Partisi olağanüstü toplandı | Yomra Haberleri Haberleri

Saadet Partisi olağanüstü toplandı

Saadet Partisi olağanüstü toplandı

Saadet Partisi Yomra Teşkilatı Seçim Koordinasyon Kurulu Karargah Başkanı Kamil Eroğlu başkanlığında bugün olağanüstü toplantı gerçekleştirdi.

Whatsapp haber ihbar

Saadet Partisi Yomra Teşkilatı Seçim Koordinasyon Kurulu Karargah Başkanı Kamil Eroğlu başkanlığında bugün olağanüstü toplantı gerçekleştirdi. Toplantıda seçim koordinasyon kurulu üyelerinden ve aynı zamanda belediye meclis adaylarından Ahmet İnce, Murat Atasoy, İsmail Yılmaz, Yener Aydoğdu, Kamil Eroğlu, Ruşen Kaptan, Asım Küçük, İlçe başkanı Selçuk Atasoy ve Belediye Başkan adayı Ahmet Salih Kalaycı hazır bulundu. 

Bu güne kadar sahada yapılan çalışmalar değerlendirildi ve seçim bölgesinde yaşanan yeni gelişmeler ele alındı. Bu gelişmelere göre yeni stratejiler geliştirilerek en aktif ve etkili çalışmalar için seçim gününe kadarki hazırlanan planlar yeniden gözden geçirilip değişiklikler yapıldı. Bu çalışmalara göre Seçim Koordinasyon Kurulu Başkanı Kamil Eroğlu seçim çalışmalarının yeni gelişmelere göre şekil değiştirdiğini mahallelerden gelen vatandaşın talepleri üzerine sahada çalışmalarımıza yön vereceğini açıkladı. Eroğlu yaptığı açıklamada,  “Alınan kararlar tüm mahallelerdeki Saadet Partisi Başkanları ve temsilcileri ile paylaşılıp aynı yönde hareket etmeleri ve faaliyet içinde olmaları sağlanacaktır. Saadet Partimizin ve teşkilatımızın seçim sonunda halkımızın da kazanacağı en büyük zaferlere imza atacağına inancımız tamdır. Yoğun bir şekilde yapılacak çalışmalara Büyük Şehir Belediye Başkan Adayımız Sayın Recep Yakuphan bey’in de pazartesi günü ve akşam teravih namazına müteakip Kaşüstü Mahallesinde yapılacak esnaf ve halk ile kucaklaşma programıyla destek verecek.  Yapılan gayretli çalışmaların yaşanabilir bir Yomra’nın oluşturulmasına katkı sağlamasını temenni eder yerel seçimlerin Yomramıza hayırlar getirmesini dileriz.” dedi.        YORUMUNUZU PAYLAŞIN