KÜNYE HAKKIMIZDA REKLAM
Siyasi etikten bahsetmesi asla kabul edilemez | Yomra Haberleri Haberleri

Siyasi etikten bahsetmesi asla kabul edilemez

Siyasi etikten bahsetmesi asla kabul edilemez

AK Parti Yomra İlçe Başkanı Ufuk Yiğit çarpıcı açıklamalar yaptı.

Whatsapp haber ihbar

AK Parti Yomra İlçe Başkanı Ufuk Yiğit çarpıcı açıklamalar yaptı. Başkan Yiğit, “İYİ Partili Belediye Başkanı  ve ekibi, seçimi kaybetme içgüdüsüyle ne yapacağını şaşırmış ve mağdur edebiyatı yapmaya başlamıştır.” dedi.

KAYBETME İÇGÜDÜSÜYLE

İYİ Partili Başkan ve ekibinin seçimi kaybetme içgüdüsüyle mağdur edebiyatı yaptıklarını belirten İlçe Başkanı Ufuk Yiğit, “Yaklaşık 3 yıl boyunca yönetiminde yer almaktan gurur duyduğum, şimdi de Ak Parti Yomra İlçe Başkanı olarak; böylesine dürüst, ilkeli ve mütevazı bir Belediye Başkan adayının yanında yer almanın, paha biçilemez değerine eriştiğim için, kendimi çok şanslı hissettiğimi öncelikle belirtmek isterim. Yomra'nın içinden çıkmış, geçmişten gelen aile kültürünü olumlu bir şekilde bugünlere taşımış; duruşu, kişiliği, güler yüzü ve karakteriyle  insanların gönlünde taht kurmuş bir Belediye Başkan adayının, karşılarına çıkmasını hazmedemeyen İYİ Partili Belediye Başkanı  ve ekibi, seçimi kaybetme içgüdüsüyle ne yapacağını şaşırmış ve mağdur edebiyatı yapmaya başlamıştır.” dedi.

AK PARTİ’NİN HİZMETLERİNİ PAY ETME ÇABASINA GİRİYORLAR

İYİ Parti grubunun, siyasi etikten bahsetmesi asla kabul edilemez diyen İlçe Başkanı Ufuk Yiğit, “Kamu kurumlarına siyasi afişleri asarak gündem yaparak ucuz siyasetin en yüksek derecesine kadar yükselen, seçim çalışmalarını tamamen karalama kampanyası üzerinden yürütme çabasına giren İYİ Parti grubunun, siyasi etikten bahsetmesi asla kabul edilemez. Merkezi Hükümetin, Büyükşehir Belediyesi ve AK Parti ilçe Başkanlığı koordinesiyle, Yomra'da yaptığı hizmetleri pay etme çabasına giren rakiplerimiz, İktidarın gücü olmadan kaliteli hizmet yapılamayacağını anlatma yarışında oldukları bizleri de ziyadesiyle mutlu etmiştir. 31 Mart’tan sonra AK Parti  tekrar Yomra’da iktidar olacak ve Vatandaşlarımıza kaliteli hizmetin tadını hissettirecektir.” dedi.        YORUMUNUZU PAYLAŞIN