KÜNYE HAKKIMIZDA REKLAM
Spor Kulüpleri Yomraspor çatısı altında toplanacak | Yomra Haberleri Haberleri

Spor Kulüpleri Yomraspor çatısı altında toplanacak

Spor Kulüpleri Yomraspor  çatısı altında toplanacak

Demokrat Parti Yomra Belediye Başkan Adayı İbrahim Sağıroğlu gençlerle önce soru cevaplı söyleşide gençlerin sorularını cevapladı. Daha sonra gençlerle birlikte iftar yaptı.

Whatsapp haber ihbar

DP Yomra Belediye Başkan Adayı Sağıroğlu gençlerin merak ettiği soruları içtenlikle samimiyetle cevapladı. Başkan Adayı Sağıroğlu, spora büyük ilgi duyan gençlere sporla ilgili projelerini anlatarak gençlerden destek sözü aldı.

MEGA PROJE KAZANDIRAMADILAR

Bizim yaptığımız projeleri sahipleniyorlar. İktidar mensupları dahil Yomra’ya bir tane bile mega projeler kazandıramadılar diye konuşan Sağıroğlu; “5 yıl izne ayrıldınız beni. Allah sizden razı olsun. Biz de bu 5 yılda gayet güzel dinlendik. Geldiğimiz noktada sizlerin büyük bir teveccühüyle beraber Demokrat Parti'den Yomra Belediye Başkanlığına Adaylığımızı koyduk.  Bizim yaptığımız projeleri sahiplenmeye çalışıyorlar. ‘Bunlar hükümet projesi’ diyorlar ama geldiğimiz noktada bunun lokomotifi yerel belediyelerdir. Ne yerel yöneticiler ne de iktidar mensupları Yomra'ya bir tane bile mega proje kazandıramadılar. Biz iddialıyız aynı projelerimize yine devam edeceğiz.” dedi.

YOMRASPOR ÇATISI ALTINDA TOPLANACAK

Yomraspor vurgusu yapan ve diğer spor kulüplerini Yomraspor çatısı altında toplayacaklarını belirten Başkan Adayı İbrahim Sağıroğlu; “Biz eskiden görevdeyken  açılışlarda spor ve siyasette marka ilçe olan Yomra diye başlardık. Allah'a şükür 5 yılda ne sporda markalarımız kaldı ne Siyasette. Hiç merakınız olmasın başkanlarımızla konuştuk. Hem İpekyoluspor Kulübümüz, hem Özdilspor Kulübümüz, hem Kıratlıspor Kulübümüz hem 1908 Boks Kulübümüz ve devam ederse KaşüstüSpor Kulübümüz ortak sevdamız olan Yomraspor Kulübü Başkanlığı altında toplanacak. Orada pilot takım, alt takımlar, üst takım ayırmadan ortak akılla beraber yolumuza devam edeceğiz. İstişareye açık olacağız asla kapalı kapılar arkasından hiçbir şeye imza atmayacağız bundan şüpheniz olmasın. Bizim ortak sevdamız Yomraspor olacak. Beraberce bu 5 yılda Yomraspor'u hak ettiği yere mutlaka ve mutlaka getireceğim. “ diye konuştu. 

TELEFONUMUZU KAPATMADIK

31 Mart akşamı zafere ulaşacaklarını dile getiren Başkan Adayı Sağıroğlu, “Biz görev yaparken 24 saat telefonumuzu kapatmadık kapatmayacağız da. Kapalı kapılar arkasına buluşmadık. Kapı devamlı açık her gelen vatandaşlarımız da konuştuk dertlerini dinledik. Çözebildiklerimizi çözdük çözemediklerimiz de bu can bu bedende olduğu sürece size hizmet etmeye devam edeceğim. 31 Mart'a kadar durmadan yorulmadan ev ev kapı kapı çalışmalarımızı tamamlayıp 31 Mart akşamı hep beraber aynı zafere ulacağız. Hadi yeniden bismillah hadi yeniden Yomra.” dedi.        YORUMUNUZU PAYLAŞIN