KÜNYE HAKKIMIZDA REKLAM
Taraftar Transferde Hata İstemiyor; Çok Paraya Yatan Oyuncu Değil, Az Paraya Koşan Oyuncu! | ⚽ Spor Haberleri

Taraftar Transferde Hata İstemiyor; Çok Paraya Yatan Oyuncu Değil, Az Paraya Koşan Oyuncu!

Taraftar Transferde Hata İstemiyor; Çok Paraya Yatan Oyuncu Değil, Az Paraya Koşan Oyuncu!

Trabzonspor’da yıllar içinde birçok yönetim değişti ama transfer politikasındaki başıbozukluk asla değişmedi! Sezon başında 12 transfer yapan Trabzonspor yönetimi milyonlarca Euro parayı adeta savurdu.

Whatsapp haber ihbar

HİÇBİR KATKILARI OLMADI

4 milyon Euro’ya alınan Pepe sezon başından beri hiçbir varlık gösteremedi. Umut Bozok 3 milyon Euro gibi bir rakama transfer edildi ayakta duramadı, Orsiç geldiğinde sakatlandı ve hala 11’e dönemedi. Trabzonspor yönetimi sadece bu 3 oyuncu için 10 milyon Euro harcama yaptı.

RİZESPOR’U 48 PUANA TAŞIDILAR

Bir de komşu Çaykur Rizespor’a bakalım. Yeşil-Mavililer,  Olawoyin’i 250 bin Euro’ya transfer ederken Shelvey’i 800 bin Euro karşılığında kiraladı. Yine bir başka hücum oyuncusu Varesanoviç ise 300 bin Euro’ya transfer edildi.

Trabzon’un 10 milyon Euro harcadığı yerde Çaykur Rizespor ise toplamda 3 oyuncuya sadece 1 Milyon 350 bin Avro para verdi ve 48 puanla birlikte Trabzonspor’un hemen arkasına takıldı. Yeni sezon öncesi artık transferde hata istemeyen taraftarlar, ‘Çok paraya yatan değil, az paraya koşan oyuncu istiyoruz’ yorumunda bulundu.        YORUMUNUZU PAYLAŞIN