KÜNYE HAKKIMIZDA REKLAM
Taraftarlar Fenerbahçe maçı öncesi harekete geçti! | ⚽ Spor Haberleri

Taraftarlar Fenerbahçe maçı öncesi harekete geçti!

Taraftarlar Fenerbahçe maçı öncesi harekete geçti!

Trabzonspor ligin en kriitk maçlarından birisine çıkıyor. 30. haftada kendi saha ve seyircisi önünde Fenerbahçe ile karşı karşıya gelecek olan Bordo Mavililer karşılaşmadan mutlak galibiyet hedefliyor.

Whatsapp haber ihbar

Trabzonspor ligin en kriitk maçlarından birisine çıkıyor. 30. haftada kendi saha ve seyircisi önünde Fenerbahçe ile karşı karşıya gelecek olan Bordo Mavililer karşılaşmadan mutlak galibiyet hedefliyor. Teknik Direktör Abdullah Avcı hafta boyunca oyuncularını sakin kalmaları yönünde uyarıyor. 

BİLETLERE YOĞUN İLGİ

Karşılaşmanın biletlerine taraftarlar yoğıun ilgi gösterirken 30 bin civarı bilet satıldığı ifade edildi.

TARAFTARLARDAN SAKİNLİK UYARISI GELDİ

Trabzonspor taraftar gruplarından Çılgınlar dev maç öncesi, 'sakinlik' uyarısı yaptı. 
Gruptan yapılan açıklamada ' Fenerbahçe'nin her Trabzonspor maçı öncesi ortamı germesi, Trabzon şehrinin kolay sinirlendiğini bildiği için bilinçli olarak yaptığı bir şey. Bizler grup olarak taraftarlarımıza sosyal medya üzerinden mesajlar vererek sakin olmalarını, Fenerbahçe'nin bu gerginlikten beslendiğini ve tuzağa düşmememiz gerektiğini söylüyoruz. Tribünde tek işimizin 3 puanı kazanmak olduğunu ve başka bir şey düşünmeyeceğimizi de vurguluyoruz. Maç günü 40-50'ye yakın pankartla orada olacağız ve maç gününe kadar taraftarlarımıza sakin olma yönünde mesajlar vermeye devam edeceğiz. Hakemin Fenerbahçe tarafından baskı altına alınmasına ve Trabzonspor'u dezavantajlı duruma düşürmesine de izin vermeyeceğiz.' ifadeleri kullanıldı. 

Bunlar da ilginizi çekebilir        YORUMUNUZU PAYLAŞIN