KÜNYE HAKKIMIZDA REKLAM
Trabzonspor’da Abdullah Avcı’nın hedefi belli! | ⚽ Spor Haberleri

Trabzonspor’da Abdullah Avcı’nın hedefi belli!

Trabzonspor’da Abdullah Avcı’nın hedefi belli!

Trabzonspor, Fenerbahçe maçını kaybetti ancak 3.’lük iddiası devam ediyor. Aynı hafta Beşiktaş’ın da mağlup olması bordo - mavililerin işini kolaylaştırdı.

Whatsapp haber ihbar

Trabzonspor Teknik Direktörü Abdullah Avcı, göreve geldiği andan itibaren takımını ileri taşımayı başardı. Fırtına, bu hafta derbide Fenerbahçe’ye takılmasına rağmen Beşiktaş’ın 3 puan önünde 3. sıradaki yerini korudu. 

Özellikle Beşiktaş'ın da kaybetmiş olması en azından bordo - mavili ekibin yerini korumuş olmasını sağladı. Bu anlamda deneyimli teknik adamın öğrencileri, sezonun geri kalan kısmında istediği puanları alıp, ligi 3. sırada bitirmenin peşinde olacak. Ayrıca Trabzonspor’un bir hedefi daha var. Karadeniz devi, ligi 3. sırada bitirdikten sonra Ziraat Türkiye Kupası’nda da zafere uzanmanın peşinde olacak.

ÜST SIRALARA TAŞIDI

Bu arada Avcı, takımın başına geldiği anda kulüp bir hayli kötü durumdaydı. Tecrübeli teknik adam, Fırtına’nın başına geldiğinde takım 8 hafta sonunda topladığı 12 puanla 7. sıradaydı. Avcı, geldiği günden itibaren takımını yeniden üst sıralara taşıdı.        YORUMUNUZU PAYLAŞIN