KÜNYE HAKKIMIZDA REKLAM
Trabzonspor’da Orsic ve Petkovic planı | ⚽ Spor Haberleri

Trabzonspor’da Orsic ve Petkovic planı

Trabzonspor’da Orsic ve Petkovic planı

Trabzonspor, Dinamo Zagreb’deki eski takım arkadaşları Mislav Orsic ve Bruno Petkovic’i yeniden bir araya getirmek için harekete geçti. Fırtına, 29 yaşındaki Hırvat golcü Petkovic için girişimlerini sürdürüyor.

Whatsapp haber ihbar

Trabzonspor, Dinamo Zagreb'deki eski takım arkadaşları Mislav Orsic ve Bruno Petkovic'i yeniden bir araya getirmek için harekete geçti. Fırtına, 29 yaşındaki Hırvat golcü Petkovic için girişimlerini sürdürüyor.

Trabzonspor'un forvet arayışları kapsamında, Leicester City ile sözleşmesi sona erecek olan İheanacho ve Gaziantep FK'da kiralık oynayan Draguş ile görüşmeler devam ederken, Petkovic transferi öne çıkıyor. Petkovic, bu sezon Dinamo Zagreb formasıyla 34 maçta 17 gol, 8 asistlik performans sergiledi ve Hırvatistan Milli Takımı'nda da 5 maçta 3 gol attı.

Orsic, daha önce de Trabzonspor'un gündemine gelen Petkovic ile yeniden bir araya gelmek istediğini dile getirdi.

İki oyuncu, Dinamo Zagreb ve milli takımda 5 yıl birlikte oynayarak birçok başarıya imza atmıştı. Hırvat basınına göre, Petkovic'in yenilenen sözleşmesinde 1-15 Haziran arasında geçerli 2 milyon Euro'luk serbest kalma maddesi bulunuyor. Bu bedel 16 Haziran-16 Temmuz arasında 2.5 milyon Euro'ya çıkacak. Trabzonspor, bu fırsatı kaçırmamak için hızlı hareket ediyor ve transferi bir ay içinde sonuçlandırmayı planlıyor.        YORUMUNUZU PAYLAŞIN