KÜNYE HAKKIMIZDA REKLAM
Trabzonspor, Fener’den Trabzonlu Defansı Transfer Ediyor: Avcı Kesin ve Net! | ⚽ Spor Haberleri

Trabzonspor, Fener’den Trabzonlu Defansı Transfer Ediyor: Avcı Kesin ve Net!

Trabzonspor, Fener’den Trabzonlu Defansı Transfer Ediyor: Avcı Kesin ve Net!

Trabzonspor, yeni sezon için savunmaya yerli takviye yapmayı planlarken, Fenerbahçeli stoper Samet Akaydın’ı gündemine aldı. İşte detaylar...

Whatsapp haber ihbar

Bordo-Mavililer Fenerbahçe'nin Kiralık Stoperine Kancayı Taktı
Şu anda Panathinaikos'ta kiralık olarak forma giyen 30 yaşındaki savunmacı için bordo-mavili yönetim harekete geçmeye hazırlanıyor.

Yerli Transfer Planı ve Yabancı Kuralı
Yabancı kuralı nedeniyle kadroya mutlaka yerli oyuncu katmak isteyen Trabzonspor yönetimi, Fenerbahçe'de gözden düşen Samet Akaydın'ı transfer listesine ekledi. Trabzonspor yönetimi, İstanbul ekibinin kapısını çalmaya hazırlanırken, Samet'in Trabzonlu olması transferde avantaj sağlayacak bir unsur olarak görülüyor.

Abdullah Avcı'nın Onayı ve Resmi Girişimler
Teknik direktör Abdullah Avcı'nın da onay verdiği bu transfer için bordo-mavili kurmaylar, önümüzdeki günlerde resmi temaslara başlayacak. TrabzonsporAkaydın'ı kadrosuna katarak savunmadaki yerli rotasyonunu güçlendirmeyi hedefliyor.

Samet Akaydın'ın Performansı
Bu sezon Panathinaikos'ta kiralık olarak forma giyen Samet Akaydın, toplamda 15 maçta 1073 dakika sahada kalırken, gol veya asist yapamadı. Ancak, savunmadaki istikrarı ve Trabzonlu olması nedeniyle bordo-mavili ekip için önemli bir transfer olarak değerlendiriliyor.        YORUMUNUZU PAYLAŞIN