KÜNYE HAKKIMIZDA REKLAM
Trabzonspor o futbolcudan etkilendi! Gözlemci bile yollamış | ⚽ Spor Haberleri

Trabzonspor o futbolcudan etkilendi! Gözlemci bile yollamış

Trabzonspor o futbolcudan etkilendi! Gözlemci bile yollamış

Yabancı basında çıkan habere göre, Trabzonspor Gürcü forvet Budu Zivzivadze’yi takibe aldı.

Whatsapp haber ihbar

Gelecek sezonun kadro planlamasına erken başlayan Trabzonspor'un, Almanya 2. Lig takımlarından Karlsruhe forması giyen Gürcü forvet Budu Zivzivadze'yi takibe aldığı yazıldı.

Yabancı basında yer alan habere göre, 30 yaşındaki Gürcü futbolcuyla Trabzonspor'un ilgilendiği ve sezon sonunda bu transfer için Karlsruhe ve Trabzonspor arasında bir hareketlilik yaşanacağı öğrenildi. Ayrıca, Trabzonspor'un Gürcü golcüyü izlemesi için bir gözlemci bile gönderdiği belirtildi.

Gürcü oyuncunun Karlsruhe takımında az süre bulduğu için sezon sonunda ayrılmak istediği de belirtiliyor.

Kısa süreler almasına rağmen Zivzivadze, bu sezon çıktığı 27 maçta 10 gol ve 2 asistlik bir performans sergilemeyi başardı.

Gürcü oyuncunun sözleşmesi ise 2025 yılına kadar devam ediyor.

TRABZONSPOR O MAÇTA ETKİLENDİ

Gürcü oyuncu, Avrupa Şampiyonası play-off maçında Gürcistan milli takımının Lüksemburg'u 2-0 yendiği maçta iki gol atmış ve milli takımını play-off'ta bir üst tura taşımıştı. Trabzonspor’un gözlemcileri bu maçta oyuncudan etkilendiği öğrenildi.

Daha sonra Yunanistan ile eşleşen Gürcistan milli takımı bu maçı da kazanarak Avrupa Şampiyonası'na katılma hakkı elde etti. Ayrıca, Gürcistan milli takımı A Milli Takımımız'ın Avrupa Şampiyonası grubunda yer alıyor.        YORUMUNUZU PAYLAŞIN