KÜNYE HAKKIMIZDA REKLAM
Trabzonspor o isim için rapor isteyecek! | ⚽ Spor Haberleri

Trabzonspor o isim için rapor isteyecek!

Trabzonspor o isim için rapor isteyecek!

Yaz transfer döneminde Süper Lig’de dört büyüklerin gündemine gelen Thiago, ara transfer dönemiyle birlikte kariyerini Türkiye’de sürdürmeye çok daha yakın. Süper Lig devi, Liverpool’dan ayrılacak yıldız oyuncuyu kadrosuna katmak adına oldukça kararlı!

Whatsapp haber ihbar

az transfer döneminin sonunda ismi dört büyükler ile anılan Thiago, ara transferde yine Süper Lig ekiplerinin gözdesi olacak. Liverpool’da şans bulamayan yıldız oyuncunun takımından ayrılmasına kesin gözüyle bakılırken Türkiye’den girişimler şimdiden başlamış durumda.

Takıma tecrübeli ve yıldız bir orta saha oyuncusu almak isteyen Trabzonspor Yönetimi, yaz döneminde İngiltere Premier Lig ekiplerinden Liverpool’un kapısını çalmıştı. Bu doğrultuda Thiago’yu isteyen Fırtına, yaptığı görüşmelerde istediği neticeye ulaşamadı. Karadeniz devi, bu ara transfer döneminde ise İspanyol futbolcuyu kadrosuna katmak için kararlı.

Avcı’nın da kadrosunda görmeyi istediği 32 yaşındaki futbolcu için Merseyside ekibi ile yeni bir görüşme yapılacak. Bu kez transferin bitme ihtimali daha yüksek gözüküyor.

BU SEZON SÜRE ALMADI
Tecrübeli oyuncunun, sezon sonunda kontratının bitecek olması da Bordo-Mavili ekibin işini kolaylaştıran detaylarından biri olarak dikkat çekiyor. Bu sezon tek bir maçta dahi süre almayan Thiago’nun da takımdan ayrılmak istediği gelen haberler arasında yer aldı.

RAPOR İSTENECEK
Bu arada Thiago’nun transferi öncesinde kulübünden ayrıntılı sağlık raporu istenecek. Yıldız son durumu netleştikten sonra yani herhangi bir sakatlık problemi yoksa transferde resmi girişimler başlayacak.        YORUMUNUZU PAYLAŞIN