KÜNYE HAKKIMIZDA REKLAM
Trabzonspor, Sessizce Yürüttüğü Bu Efsane Transferi Duyurdu: Defansa Barikat Geliyor... | ⚽ Spor Haberleri

Trabzonspor, Sessizce Yürüttüğü Bu Efsane Transferi Duyurdu: Defansa Barikat Geliyor...

Trabzonspor, Sessizce Yürüttüğü Bu Efsane Transferi Duyurdu: Defansa Barikat Geliyor...

Transfer çalışmalarına hız kesmeden devam eden Trabzonspor, Southampton’un Polonyalı stoperi Jan Bednarek için harekete geçti. Savunma hattını güçlendirmek isteyen Fırtına, Bednarek’i kadrosuna katmak için görüşmeleri sürdürüyor.

Whatsapp haber ihbar

Trabzonspor'un transfer atağı devam ediyor. Bu kez gözlerini İngiliz ekibi Southampton'un kapısına çeviren Fırtına, Polonyalı stoper Jan Bednarek için harekete geçti.

Son dönemde Paul Onuachu ve Mislav Orsic gibi önemli isimleri kadrosuna katan Trabzonspor, savunma hattını güçlendirmek adına Bednarek hamlesiyle dikkatleri üzerine çekti. Borussia Dortmund'dan transfer etmeyi planladığı Mats Hummels'in vazgeçmesi üzerine alternatif arayışlarına yönelen Trabzonspor, 28 yaşındaki tecrübeli stoper/defans'ı kadrosuna katmayı hedefliyor.

Jan Bednarek'in 2026'ya kadar Southampton ile sözleşmesi bulunuyor ve bonservis değeri 11 Milyon Euro olarak belirlenmiş durumda. Trabzonspor'un transfer için Southampton'a yapacağı teklif ise merak konusu. Bednarek, bu sezon toplam 43 maça çıkıp 3 gol kaydetmiş olup, savunma hattında gösterdiği performansla dikkatleri üzerine çekiyor. Trabzonspor'un, Polonyalı stoperi kadrosuna katmak için bekleyişe geçtiği belirtiliyor.        YORUMUNUZU PAYLAŞIN