KÜNYE HAKKIMIZDA REKLAM
Trabzonspor Transferde Hız Kesmiyor: Şampiyonluk İçin Güçlü Bir Takım Oluşturuyor | ⚽ Spor Haberleri

Trabzonspor Transferde Hız Kesmiyor: Şampiyonluk İçin Güçlü Bir Takım Oluşturuyor

Trabzonspor Transferde Hız Kesmiyor: Şampiyonluk İçin Güçlü Bir Takım Oluşturuyor

Trabzonspor, yeni sezona iddialı bir giriş yapmak için güçlü bir kadro oluşturma çabası içinde. Teknik Direktör Abdullah Avcı önderliğindeki bordo-mavililer, lig üçüncülüğü ve Türkiye Kupası hedeflerine ulaşmak için transfer çalışmalarını hızlandırdı.

Whatsapp haber ihbar

Abdullah Avcı, takımın kalitesini artırmak ve alternatifli bir kadro oluşturmak adına planlamalarının devam ettiğini vurgulayarak, transfer görüşmelerinin yoğun bir şekilde sürdüğünü ifade etti.

Tecrübeli teknik adam, Trabzonspor'un her zaman şampiyonluk mücadelesi içinde olması gerektiğini vurgulayarak, "Trabzon markası her zaman yarışın içinde olmalıdır. Trabzonspor şampiyonluğa oynayacaktır, her zaman da böyle olmuştur" açıklamasında bulundu.

Transferde hem tecrübeli hem de genç oyuncuları kadroya katmayı planladıklarını belirten Avcı, oyun felsefelerini daha hızlı ve agresif bir şekilde sahaya yansıtacak bir takım oluşturma hedefinde olduklarını dile getirdi. Bu süreçte camianın sabrı ve desteğinin önemine vurgu yaparak, taraftarların takıma olan desteğinin kendileri için büyük önem taşıdığını ifade etti.        YORUMUNUZU PAYLAŞIN