KÜNYE HAKKIMIZDA REKLAM
Trabzonspor Yedekte Tuttuğu Oyuncusunu İtalya’dan Çağırdılar: Dev Kulüp Açıklama Yaptı! | ⚽ Spor Haberleri

Trabzonspor Yedekte Tuttuğu Oyuncusunu İtalya’dan Çağırdılar: Dev Kulüp Açıklama Yaptı!

Trabzonspor Yedekte Tuttuğu Oyuncusunu İtalya’dan Çağırdılar: Dev Kulüp Açıklama Yaptı!

Trabzonspor’un bu sezon beklenen performansı sergileyemeyen Rayyan Baniya’nın geleceği belirsizliğini korurken, oyuncunun menajeri Giovanni Bia’dan Napoli ile ilgili açıklamalar geldi.

Whatsapp haber ihbar

Sezon başında Fatih Karagümrük'ten 2 milyon Euro karşılığında Trabzonspor'a transfer edilen Baniya, bordo-mavili formayla 22 Süper Lig maçında görev aldı ancak beklenen katkıyı sağlayamadı.

Baniya'nın menajeri Giovanni Bia, İtalya'da Radyo CRC kanalına yaptığı açıklamada Napoli ile ilgili konuştu. "Baniya Türkiye Milli Takımı tarafından çağrıldı ve birçok kişinin dilinde. Napoli Başkanı De Laurentiis ile konuşuyoruz ama somut bir şey yok. Giuntoli (Eski Napoli Sportif Direktörü) onu çok beğenmişti. Napoli'nin hala onunla ilgilenip ilgilenmediğini göreceğiz." dedi.

Ayrıca Baniya'yı Juventus'un Brezilyalı stoperi Bremer ile kıyaslayan Bia, "Bremer gibi teknik olarak mükemmel değil ama hem sağda hem de sola oynayabiliyor ve üçlü savunma için bir lütuf. Çünkü Baniya çok hızlı." şeklinde konuştu.

Trabzonspor'da gözden düşen Baniya'nın menajerinden Napoli ile ilgili flaş açıklama dikkatleri üzerine çekerken, oyuncunun geleceği hala belirsizliğini koruyor.



        YORUMUNUZU PAYLAŞIN