KÜNYE HAKKIMIZDA REKLAM
Trabzonsporlu yıldız oyuncu Juventus’a mı gidiyor | ⚽ Spor Haberleri

Trabzonsporlu yıldız oyuncu Juventus’a mı gidiyor

Trabzonsporlu yıldız oyuncu Juventus’a mı gidiyor

Juventus, transferde gözünü Süper Lig’e çevirdi. İtalyan devinin Trabzonspor forması giyen yıldız oyuncuyu kadrosuna katmak istediği belirtildi.

Whatsapp haber ihbar

Yeni sezon kadrosu için çalışmalarda bulunan Juventus, sürpriz bir hedefe yöneldi. İtalyan devinin Trabzonspor'un yıldızını transfer etmek istediği belirtildi.

KANAT OYUNCUSU PEŞİNDELER

Juventus, deneyimli bir kanat oyuncusunu kadrosuna katmak istiyor. Bu doğrultuda Lazio'dan Felipe Anderson'u listesine dahil eden Juventus, Brezilyalı oyuncunun Palmeiras ile anlaşması üzerine gözünü Süper Lig'e çevirdi.

PEPE'Yİ İSTİYORLAR

TuttoSport'un haberine göre Juventus, Trabzonspor ile olan sözleşmesi sezon sonunda bitecek Nicolas Pepe'yi kadrosuna katmak istiyor. Bu transferde Juventus'un sportif direktörü Cristiano Giuntoli'nin önemli faktör olduğu aktarılıyor.

GIUNTOLI'NİN ESKİ GÖZDESİ

Cristiano Giuntoli'nin Nicolas Pepe'yi Lille döneminden çok beğendiği aktarılmakta. Fildişi Sahilli oyuncu, o dönem Arsenal'a transfer olmadan önce İtalyan futbol adamının radarında yer alıyordu. Şimdi Giuntoli, Nicolas Pepe'yi Juventus'a getirmek adına harekete geçmiş durumda.

AVRUPA'YA DÖNEBİLİR

Fırtına'da bu sezon beklentilerin uzağında bir performans ortaya koyan Nicolas Pepe, sözleşmesinin bitiminin ardından geleceğine karar verecek. Pepe’nin, Avrupa’ya dönme düşüncesinde olduğu ve bu yüzden menajerlerine de burada kendisine kulüp bakmalarını istediği öğrenildi. Pepe bu sezon süre aldığı 15 maçta 4 gol 2 asistlik katkı sağladı.        YORUMUNUZU PAYLAŞIN