KÜNYE HAKKIMIZDA REKLAM
Trezeguet’in Kayserispor Maçında Yokluğu Devam Edecek mi? | ⚽ Spor Haberleri

Trezeguet’in Kayserispor Maçında Yokluğu Devam Edecek mi?

Trezeguet’in Kayserispor Maçında Yokluğu Devam Edecek mi?

Trabzonspor’un sol kanat oyuncusu Mahmoud Trezeguet, sakatlığı nedeniyle Kayserispor maçında takımdaki yerini alamadı. Ancak hızla iyileşen ve Kayserispor maçına yetişeceği düşünülen Trezeguet’in, sağlık kurulu kararıyla tedavisine devam etmesi ve riske edilmemesi kararı alındı.

Whatsapp haber ihbar

Hazır Olmak İçin Çalışmalar Devam Ediyor

Teknik direktör Abdullah Avcı'nın talimatıyla Trezeguet, özel çalışmalar yaparak tedavisine devam ediyor. Kayserispor maçında kadroya alınmayan Trezeguet, Ziraat Türkiye Kupası yarı finalinde sahada olmak için hazırlıklarını sürdürüyor.

Karagümrük Maçına Odaklanıyor

Mahmoud Trezeguet, teknik ekip ve sağlık kurulu ile yaptığı görüşmelerde sahada olmak istediğini belirtti. Teknik direktör Avcı da Trezeguet'in durumunu yakından takip ediyor ve yarına kadar tamamen hazır hale gelmesini bekliyor.

Karar Maç Saatinde Verilecek

Trezeguet'in yarın oynanacak Karagümrük maçı kadrosuna mutlaka alınacağı belirtilirken, oynayıp oynamayacağı ise maç saatinde kararlaştırılacak. Teknik direktör Avcı, Trezeguet'i 21 kişilik kadroya dahil edecek ancak 11'de mi yoksa yedek kulübesinde mi yer alacağına son kararı maç öncesinde verecek.        YORUMUNUZU PAYLAŞIN