KÜNYE HAKKIMIZDA REKLAM
Uğurcan Çakır’ın Büyük Hatası Trabzonspor’a Pahalıya Mal Oldu | ⚽ Spor Haberleri

Uğurcan Çakır’ın Büyük Hatası Trabzonspor’a Pahalıya Mal Oldu

Uğurcan Çakır’ın Büyük Hatası Trabzonspor’a Pahalıya Mal Oldu

Trabzonspor’un kaptanı Uğurcan Çakır, Kayserispor ile oynanan müsabakanın 87. dakikasında takımını üzen bir hataya imza attı. Müsabakanın ilk yarısında kritik kurtarışlar yaparak takımına destek olan Uğurcan Çakır, 87. dakikada yaşanan büyük hatayla skorun 2-1’e gelmesine neden oldu.

Whatsapp haber ihbar

Uğurcan Çakır, ceza sahasının dışında topu kontrol ederken rakibine çalım atmaya çalıştı. Ancak, bu hareketinde başarısız olan Milli eldiven, topu ayağının altından kaçırınca rakip oyuncu Bourabia, boş kaleye topu göndererek golü kaydetti. Bu büyük hata sonrasında skor 2-1'e gelirken, taraftarlar da sosyal medya hesaplarından Uğurcan Çakır'a büyük tepki gösterdi. Özellikle, "Ya maç 1-0 olsaydı ne olacaktı?" şeklindeki yorumlar, kaptana olan hayal kırıklığını dile getirdi.

Uğurcan Çakır'ın bu hatası, geçmişte Alanyaspor maçında da yaşanan benzer bir hatanın ardından tekrarlanmasıyla daha da dikkat çekici hale geldi. Trabzonspor camiası, kaptanlarından beklenen bu tür hataları telafi etmesini ve takıma liderlik etmesini umut ediyor.        YORUMUNUZU PAYLAŞIN