KÜNYE HAKKIMIZDA REKLAM
VATANDAŞLARIMIZIN EMRİNDE OLACAĞIZ | Yomra Haberleri Haberleri

VATANDAŞLARIMIZIN EMRİNDE OLACAĞIZ

VATANDAŞLARIMIZIN  EMRİNDE OLACAĞIZ

AK Parti Yomra Belediye Başkan Adayı Abdulkadir Özdemir, 31 Mart Mahalli İdareler Seçim çalışmalarını Yomra’da sürdürdü.

Whatsapp haber ihbar

İlçede ticaret faaliyeti sürdüren işadamları ile çalışanlarının yanında Kaşüstü Kalkındırma ve Dayanışma Derneği’ni, Yomra Vakfı ve TÜGVA Yomra Temsilciliğini ziyaret etti. Ziyaretlerde vatandaşın da yoğun ilgisi ile karşılaşan Özdemir, siyasi parti ayrımı yapmadan hizmet etmek için göreve talip olduğunu belirtti. Özdemir, Yomra’da belediyeciliğinin 31 Mart seçiminin ardından daha da yükselen hizmet çıtası ile devam edeceğini belirtti.

DESTEK BEKLİYORUM

Özdemir yaptığı ziyaretlerde, “İlçemizde kırsal ve merkez mahallelerinde hükümetimizin gerçekleştirdiğimiz hizmetler ortada. 31 Mart seçiminin ardından göreve geldiğimizde kesinlikle hizmette siyasi parti ayrımı yapmayacağım. Bütün hemşehrilerim bilsin ki hizmeti öncelik sayacak anlayış için destek bekliyorum ve göreve geldiğimizde de çalışmalarımız bu şekilde olacak.” ifadelerini kullandı.

TEK SEVDAMIZ YOMRA

Siyasi parti ayrımı yapmadan Cumhur İttifakı’nın Belediye Başkan Adayı olduğunu belirten Özdemir, “Siyasi parti ayrımı yapmaksızın Cumhur İttifakı’nın adayı olarak vatandaşlarımızdan oy istiyorum. Bütün kardeşlerimden hizmeti öncelik sayacak anlayış için destek bekliyorum. Bizim tek sevdamız var, o da Yomra.. İlçemizdeki hizmet çıtasını artırıp daha da yaşanabilir ilçe haline getirmek için görev istiyorum.” diye konuştu.

VATANDAŞLARIMIZIN EMRİNDE OLACAĞIZ

Özdemir, “Allah nasip edip 31 Mart’tan sonra o makama oturduğumuz zaman ilçemizi yönetme noktası hepimizin ortak paydası olacak. Ben yaptım oldu mantığı ile çalışmayacağız. Günlerdir sokaklardayız, her gittiğimiz sokakta ve mahallede bir karşılığımız var. Vatandaşlarımız bizi teveccüh ile kucaklıyorlar. 31 Mart sonrasında da aynı anlayış ve yakınlıkla vatandaşlarımızın emrinde olacağız. Bundan kimse şüphe duymasın.” açıklamasında bulundu.        YORUMUNUZU PAYLAŞIN