KÜNYE HAKKIMIZDA REKLAM
YOMRA’DA ÇİFTE BAYRAM YAŞANACAK! | Yomra Haberleri Haberleri

YOMRA’DA ÇİFTE BAYRAM YAŞANACAK!

YOMRA’DA ÇİFTE BAYRAM YAŞANACAK!

Cumhur İttifakı’nın paydaşları Yomra Ak parti ve Yomra Milliyetçi Hareket Partisi teşkilatları, yerel seçim öncesi birlik ve beraberlik mesajları vermeye devam ediyor.

Whatsapp haber ihbar

Cumhur İttifakı'nın paydaşları Yomra Ak parti ve Yomra Milliyetçi Hareket Partisi teşkilatları, yerel seçim öncesi birlik ve beraberlik mesajları vermeye devam ediyor. 

YOMRA'DA CUMHUR YÜRÜYÜŞÜ VE İFTAR
Her iki partinin de İlçe Başkanları, ana kademe yöneticileri, kadın kolları, gençlik kolları, meclis üyeleri, Cumhur İttifakı Yomra Belediye Başkan Adayı Abdülkadir Özdemir'e destek amaçlı AK parti İlçe Başkanlığı önünde toplanarak, kalabalık bir kortej yürüyüşü gerçekleştirdi. Yürüyüşün ardından AK parti Trabzon Milletvekili Vehbi Koç, AK Parti İl Başkan Yardımcısı Aydoğan İskender, MHP İl Teşkilat Başkanı Alper Hacısalihoğlu, Trabzon Ülkü Ocakları İl Başkanı Ertuğrul Bayrak'ın ve teşkilat mensuplarının katılımlarıyla gerçekleştirilen iftar yemeğine geçildi. 

VEHBİ KOÇ: YOMRA'YA CUMHUR'UN MÜHRÜNÜ VURACAĞIZ!
Burada bir konuşma yapan AK Parti Trabzon Milletvekili Vehbi Koç,  Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan ve MHP Genel Başkanı Sn. Devlet Bahçeli'nin, vatanın bölünmez bütünlüğü için verdikleri mücadeleyi perçinlemek adına yerel seçimlerin oldukça önemli olduğunu belirterek “ 31 Mart akşamı Yomra'ya Cumhur'un mührünü vuracağız” dedi.
  


ABDÜLKADİR ÖZDEMİR: BU SEÇİMİN GALİBİ CUMHUR İTTİFAKI OLACAKTIR!
Cumhur İttifakı AK Parti Yomra Belediye Başkan Adayı Abdülkadir Özdemir’de konuşmasında “ Yomra kararını Allah'ın izniyle vermiştir. Yomra’da çifte bayram yaşayacağız. Şimdiden hayırlı olsun. Bu seçimin galibi Cumhur ittifakı olacaktır. Milletimiz olacaktır. Allah'ın izniyle sandıktan zaferle çıkacağız." dedi.

İftar sonrası çay sohbeti şeklinde devam eden program, hatıra fotoğrafı çekimleriyle sona erdi. Hem kortej yürüyüşü hem de İftar yemeği buluşmasının oldukça verimli geçtiği gözlenirken, Cumhur İttifakı AK Parti Belediye Başkan adayı Abdulkadir Özdemir'in, Yomra'da yarışı önde bitirmek için gece gündüz demeden gayretleri takdir topluyor.        YORUMUNUZU PAYLAŞIN