KÜNYE HAKKIMIZDA REKLAM
Yomra’da kadınlar Başkanını tanıdı | Yomra Haberleri Haberleri

Yomra’da kadınlar Başkanını tanıdı

Yomra’da kadınlar Başkanını tanıdı

AK Parti Yomra Kadın Kolları Başkanlığının düzenlemiş olduğu ’Kadınlar Başkanını tanıyor’ adlı kanvaltı programı yapıldı.

Whatsapp haber ihbar

AK Parti Yomra Kadın Kolları Başkanlığının düzenlemiş olduğu  'Kadınlar Başkanını tanıyor' adlı kanvaltı programı yapıldı.
Yaklaşık Yomralı 300 kadının katıldığı kahvaltı programına Belediye Başkan Adayı Abdulkadir Özdemir, AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Ayfer Cihan, Yomra İlçe Başkanı Ufuk Yiğit, Yomra Kadın Kolları Başkanı Nurten Şahin Yomra'nın her mahallesinden kadınlar ve ilçe teşkilatı katıldı.


AK Parti Yomra Kadın Kolları Başkanı Nurten Şahin yaptığı açıklamada şunları söyledi; "Kadınların içinde yer almadığı hiçbir alanda insanların hayrına neticeler elde etmenin veya sürdürülebilmenin mümkün olmadığına inanıyoruz bu anlamda liderimiz cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan’dan aldığımız güçle çok daha güzel işlerin altına imzalarımızı atacağız Ak Parti 5 milyon kadın üyesiyle azmi ve mücadeleci ruhuyla bu yolu başarıyla tamamlayan kadın hikayeleriyle dolu...
Şimdi önce anne olduğumuz ya da anne adayı olduğumuz için sonrasında eş iş aile hayatına toplumun gelişimine sağladığınız katkı için hepinizi alkışlıyor sizinde alkışlamanızı istiyorum bu alkışları hakediyorsunuz birlik beraberliğimizin göstergesi olarak kahvaltı soframıza ortak olduğunuz için herbirinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum 31 Mart yerel seçimlerinde yomramız için canla başla çalışarak her hanenin kapısını çalarak gerekli hassasiyeti ve gayreti göstereceğimizin sözünü bu gün bu salonda birkez daha veriyoruz başkan adayımız sayın Abdülkadir Özdemir'in Yomramızı AK belediyecilik ile buluşturacağına, Yomramıza vizyon projeler kazandıracağına inancım tamdır." dedi

AK Parti Trabzon İl Kadın Kolları Başkanı Ayfer Cihan ise,;  "Kadın siyasetin öznesidir mantığında hareket eden bir genel başkana sahibiz. Bunun bilincinde ve yolunda hareket ediyor ve etmeye de devam edeceğiz. Yomra ilçemiz için aday gösterilen Abdulkadir Özdemir için canla başla çalışıp, Yomra'yı yeniden AK Belediyecilikle buluşturacağız" dedi.

Yomra Belediye Başkanı Abdulkadir Özdemir ise yaptığı konuada şunları söyledi, " Sayın Kadın Kolları başkanım, kadın kollarımızın kıymetli yöneticileri ve güzel ilçemizin farklı bölgelerinden gelerek soframıza misafir olan değerli hanımefendiler, sevgili çocuklar, öncelikle hepinize hayırlı sabahlar diliyorum...Bu güzel Yomra sabahında icra etmekte olduğumuz kalvaltı programımızın hayırlara vesile olması temennisiyle, katılımlarınızdan dolayı teşekkür ediyorum.. 
   AK Parti Yomra Belediye Başkan adayı olarak İlçemizin geleceğini inşa etmek adına sizlerle istişarenin, fikir ve önerilerinizin değerini biliyor ve önemsiyorum. Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün "Yeryüzünde gördüğümüz herşey kadının eseridir" sözüne anlam katan sizlerin ve Cennet'in, ayaklarının altında olduğu müjdesi verilen bütün annelerin bakış açısından beslenerek, ilçemizi yönetmenin olumlu sonuçlar getireceğine dair inancım tamdır. 


    Hem 3 yıllık ilçe başkanlığım döneminde hem de belediye başkan adayı olduğum bu süreçte, ilçemizi karış karış gezerken sizlerden gelen talepleri değerlendirme noktasında çalışmalarımız devam ediyor. Özellikle, Halk Eğitim destekli olarak kadınlara yönelik açılan kurslarda, yer konusunda yaşanan sorun, gözümüzden kaçmadı.. Bazı merkezlerin ya da apartmanların bodrum katlarında kurs faaliyetlerini icra etmenize, Abdulkadir Özdemir olarak , benim gönlüm razı değildir.. Hem bu konuda hem de şahsımdan talep edeceğiniz diğer hususlarda,en iyisini yapmak için elimden gelen gayreti göstereceğimin sözünü şimdiden veriyorum.. 
    Sizlerle birlikte ortak akıl ve istişareyle yönetmeye talip olduğumuz ilçemiz için, 31 Mart 2024 yerel seçimlerinde kıymetli desteklerinizi bekliyor, hepinize saygılarımı sunuyorum.. Rabbim yar ve yardımcımız olsun.." dedi        YORUMUNUZU PAYLAŞIN