KÜNYE HAKKIMIZDA REKLAM
Yomra’ya Kadın Yaşam Merkezi Yapılacak | Yomra Haberleri Haberleri

Yomra’ya Kadın Yaşam Merkezi Yapılacak

Yomra’ya Kadın Yaşam Merkezi Yapılacak

Cumhur İttifakı Yomra Belediye Belediye Başkan Adayı Abdulkadir Özdemir, projeleri arasında yapacak oldukları Kadın Yaşam Merkezi hakkında bilgi verdi.

Whatsapp haber ihbar

Başkan Adayı Özdemir, Yomra’da kadınlara pozitif ayrımcılık yaparak Kadın Yaşam Merkezi’ni hayata geçirmek istiyoruz” dedi. 

Özdemir yaptığı açıklamada şunları söyledi; “İnsanlara dokunan ve ihtiyaçlarının karşılayan 44 projelerimizle halkımızın karşısındayız. Bu projelerimizin arasında Kadın Yaşam Merkezi’ni Sancak Mahallemizde hayata geçireceğiz. İlçemizde kadınlarımıza pozitif ayrımcılık yaparak onlara içerisinde, sağlık hizmetleri, hukuki destek, çocuk bakımı eğitimi, ekonomik güçlendirici atölyeler, sanat, kültür ve spor aktiviteleri, dantel Sergi Alanı, Kadın Eserleri Kütüphanesi, , Kişisel Danışma Merkezi, Ücretsiz Psikolog ve Diyetisyen hizmeti, Hobi ve Workshop Atölyesi  ve yoga alanı yer alacak. Bunun yanında duygusal destek ve dayanışma sunacak Kadın Yaşam Merkezimiz 'Güçlü Kadınlar ile Güçlü Toplum'' hedefinin alt yapısını oluşturacak.” dedi        YORUMUNUZU PAYLAŞIN