KÜNYE HAKKIMIZDA REKLAM
YOMRALILAR CUMHURİYET PARKINA AKIN ETTİ | Yomra Haberleri Haberleri

YOMRALILAR CUMHURİYET PARKINA AKIN ETTİ

YOMRALILAR CUMHURİYET PARKINA AKIN ETTİ

Yomra Belediyesi tarafından geçtiğimiz hafta hizmete açılan Kaşüstü Mahallesi Cumhuriyet Parkı ve Sosyal Yaşam Alanı, yaz sıcaklarını aratmayan bir hafta sonunda Kaşüstü Mahallesi sakinleri ve Yomralılar tarafından büyük ilgi gördü.

Whatsapp haber ihbar

Binlerce kişinin ziyaret ettiği park, vatandaşların beğenisini kazandı. Parkta eğlencenin tadını çıkaran çocuklar, spor alanlarındaki aletleri kullanan vatandaşlar ve belediyenin ücretsiz olarak sunduğu çayı içenler, Kaşüstü Mahallesi'nin bu tür bir sosyal alana ihtiyaç duyduğunu ifade ettiler.


Kaşüstü Mahallesi sakinleri, belediye başkanı Mustafa Bıyık'ın bu ihtiyacı görmesi ve ilçeye modern bir park kazandırması nedeniyle memnuniyetlerini dile getirdi. Başkan Bıyık ise parkın büyük ilgi görmesinden dolayı mutlu olduğunu belirterek, "Yomralılar her zaman en iyisine layık. İlçemizin birçok noktasına sosyal alanlar kazandırdık, Kaşüstü Mahallesi'nin de böyle bir alana ihtiyacı vardı. Bu kalabalığı görünce ne kadar doğru bir iş yaptığımızı düşündüm. Yomralılar için yeni projelerle devam edeceğiz." dedi.        YORUMUNUZU PAYLAŞIN